Jeżeli spełniacie warunki adopcji  (opisane i wyjaśnione przy każdym ogłoszeniu) psiaka, którego adopcją jesteście zainteresowani prosimy o pobranie ankiety przedadopcyjnej, która znajduje się poniżej.

Kolejnym krokiem jest jej dokładne i szczegółowe wypełnienie. Im dokładniej ją wypełnicie tym dokładniej będziemy mogły dopasować do Was psiaka. Bo o to w adopcji chodzi – o dopasowanie.

Po weryfikacji ankiet koordynator adopcji odezwie się do wybranych osób w przeciągu 7 dni roboczych (od otrzymania przez nas ankiety)

Ankieta to zbiór pytań dotyczących życia psa w rodzinie. Pytania pojawiające się w ankiecie to niestety samo życie, o czym świadczy ilość bezdomnych i okrutnie traktowanych psów. Ankietę może wypełniać tylko osoba pełnoletnia, która będzie figurowała w umowie adopcyjnej jako „właściciel”.
Przypominamy, że szukamy naszym podopiecznym dobrych i odpowiedzialnych, czyli sprawdzonych domów na całe ich życie. Adopcja to zobowiązanie wobec żywej, czującej istoty, na co najmniej 10-15 lat. Każdego psa, który do nas trafia, darzymy uczuciem i życzymy mu jak najlepiej, dlatego chcemy poznać nowych opiekunów naszych psów jeszcze przed adopcją. Przygarniając bezdomne, skrzywdzone zwierzę, składamy mu jednocześnie obietnicę, że zadbamy o jego przyszłość i nic złego już je nie spotka. Chcemy dotrzymać słowa i liczymy na to, że Państwo nam w tym pomożecie.

Ankieta jest wprowadzeniem do zobowiązania adopcyjnego, które każdy opiekun musi podpisać. Stanowi również załącznik do zobowiązania. Warunki adopcji jaki warunki zobowiązania adopcyjnego nie podlegają negocjacjom, a każde zobowiązanie jest takie samo.

W trosce o Państwa dane osobowe, w związku z wejściem w życie dnia 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej; RODO) oraz na podstawie wewnętrznych procedur, uprzejmie informujemy, iż odsyłając ankietę wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych jest Fundacja Mikropsy z siedzibą w Warszawie KRS 0000442940.

Formularz adopcyjny